מה הופך שיש קיסר ליקר כל כך?

שיש קיסר באתר ניר צבי

שיש קיסר מספק מראה יוקרתי ואלגנטי למטבחים רבים בישראל ובעולם. למרות שהוא מכונה שיש קיסר מעניין יהיה לדעת שזו למעשה אבן שבתהליכי חיצוניים במפעל משולבים בה גבישי קוורץ לצד חומרים נוספים. מינרל הקוורץ שמשולב באבן מספק לשיש הקיסר מראה מרהיב.

זו הסיבה שאתם יכולים לקבל כמעט כל מרקם וצבע שעולים בדמיונכם עבור משטחי השיש במטבח שלכם. משטחי שיש שאינם אבן קיסר קיימים בהיצע מוגבל של צבעים ושל מרקמים, וכאן אחד היתרונות הבולטים של שיש קיסר באתר ניר צבי!

היתרונות של שיש קיסר

לצד האפשרות לקבל כמעט כל גוון ומרקם לשיש הקיסר יש יתרון נוסף והוא מידת החוזק שלו. רק חשוב לשים לב שלא מומלץ להניח על שיש קיסר סירים או כלי מטבח בטמפרטורה מאוד מאוד גבוהה שכן שיש הקיסר עלול להינזק.

העובדה ששיש הקיסר מאפשר לקבל כמעט כל מרקם וגוון מהווה יתרון לאלו שמעוניינים לקבל התאמת גוון בין הכיור לבין השיש, כיחידה אחת. זהו אלמנט חשוב בעיצוב המטבח, וכאשר מדובר על שיש גרניט למשל או חברון אין אפשרות כזו.

יתרון חשוב נוסף הוא בקלות הניקוי של השיש. כולנו מכירים את פעולת הניקיון שאיננה חביבה של מרביתנו, של קרצוף משטח השיש מכתמי השמן והבישול. את שיש הקיסר ניתן לנקות בקלות יחסית באמצעות אמצעי ניקוי אשר מותאמים לשיש קיסר.

שיש קיסר הוא יוקרתי ומהודר, ומאפשר לכם לקבל את הגוון המדויק למשטחי השיש שישתלבו בצורה אופטימלית עם שאר האלמנטים במטבח. כדי לקבל מטבח עם מראה נקי, אחיד ואסתטי השילוב של שיש קיסר הוא האידיאלי.

על איכות ויוקרה לא מתפשרים – בייחוד כאשר מדובר על מטבח שילווה אתכם שנים ארוכות קדימה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שלומית בר לב

שלומית בר לב

שלומית שמה לעצמה מטרה בחיים, להינות וכמה שיותר.

אולי גם יענין אותך...

סנדל

איך לבחור סנדלים לטיולים?

יוצאים לטייל בשטח? זהו אחד מפריטי הלבוש שאתם הכי צריכים! סנדלים לטיולים (או סנדלי שטח) יהיה פריט חובה בביתכם אם טיולים זה משהו שקורה הרבה

קרא עוד »
הדברת נמלים בגינה

האם כדאי לבצע הדברה באופן עצמאי?

חרקים וטפילים שונים עלולים לפלוש לבתינו, להפריע, ללכלך, לעיתים לעקוץ. כאשר מבחינים בבעיה מסוג זה כמו פשפשים, יונים, טרמיטים, עכברושים וכיוצא בזה, ניתן לבצע הדברת

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות - אין להעתיק או לשכפל את התוכן ללא אישור.