ויזה להודו

תיירות היא ענף חשוב מאוד בהודו. הרבה תיירים מבקרים במדינה כדי לראות את אתרי הטבע והתרבות היפים שלה. עם זאת, תהליך הויזה עבורם הוא מאוד זמן רב ומסובך.

התיירות היא תעשייה פורחת בהודו. למעשה, זהו המקור השני בגודלו למטבע חוץ אחרי הנפט.

התיירות היא אחד מהענפים הצומחים ביותר בהודו והיא צפויה לצמוח בקצב של 15% מדי שנה.

עם הגידול במספר התיירים המגיעים להודו, חלה עלייה בביקוש לאשרות. ממשלת הודו נקטה במספר צעדים כדי להקל על תהליך הויזה לתיירים ממדינות שונות.

תהליך הגשת בקשה לויזה הוא זמן רב ויקר. לכן, כפתרון, חלק מהאנשים התחילו להיעזר בחברות שמתמחות בהוצאת ויזה על מנת לזרז תהליכים ובירוקרטיה.

ויזה אלקטרונית להודו

אם בעבר, כדי לקבל ויזה להודו הייתם צריכים להגיע פיסית למשרדי החברה על מנת לקבל אשרת שהייה בהודו. דבר שהיה לוקח כשבעה ימי עבודה. מלבד זאת הייתם צריכים לפספס זמן עבודה יקר. היום ניתן להוציא ויזה אלקטרונית בקלות דרך האינטרנט.

איך עושים זאת?

כיום ניתן להנפיק ויזה להודו אונליין. כל שעליכם לעשות זה להיכנס לאתר הרשמי של הודו ולענות על מספר שאלות ולמלא מספר טפסים. והכל באנלית. לחלקכם זה יהיה פשוט אולי אבל יש אנשים שזה יהיה מסובך עבורם.

אם אתם מסתבכים תמיד תוכלו לפנות אל חברה שמתמחה בהנפקת ויזה אלקטרונית להודו. החברה בקיאה בכל התהליך ומתעדכנת היטב אחר השינויים והיא תוכל לעשות זאת בשבילכם. אורך התהליך אורך כ – 5 ימי עסקים. שימו לב לא לחכות לרגע האחרון.

כמה עולה להוציא ויזה אלקטורנית?

המחיר תלוי בסוג הויזה שתבחרו – כלומר לכמה זמן היא תקפה אם ל – 30 יום, שנה או חמש שנים. לפני שאתם ניגשים להוציא ויזה אלקטרונית אל תשכחו להשוות מחירים בין החברות השונות.

בהצלחה!