חגיגות ימי הולדת לא שגרתיות

חדר לבריחה ליום הולדת

לא ממש חסרות דוגמאות להצעות נישואין לא שגרתיות ולהפתעות לא שגרתיות וכמובן גם לימי הולדת שלא ממש ישכחו מחיי החוגגים דווקא בגלל שהם לא שגרתיות. חוסר ברעיון לא צפוי לחגיגת יום הולדת הוא משרה שגרתיות מידי מה שקצת לא נרצה לקבל עבור ילדינו כי דווקא גורם ההפתעה של משהו שלא היה אף פעם ייזכר אצל הילד למשהו ייחודי ולאורך שנים.

לא חסרות דוגמאות באשר לקיום ימי הולדת בדרך מקורית ולא שגרתית. אפשר שכחלק את התענוג לכמה ימים ואפשר להביאו בפעם אחת ולגמור עם זה אז בימי הולדת מושקעים ההוצאות בדרך כלל יהיו גדולות יותר. האירוע ייזכר לאורך זמן רב יותר אך לא בהכרח בכלל.

דוגמאות לימי הולדת שגרתיים |

יום הולדת נורמלי ושגרתי לרוב מסתכם בהבאת חברי הנער או הילדה לבית החוגג ומשם ממשיכים למרפסת הבית לחגיגת קוסם או בדרן כלשהו. חטיפים כנראה שגם כן לא יהיו חסרים במקום כזה וההתנהלות תהיה גנרית וצפויה אבל חשוב לדעת שיכול להיות שאלה דווקא הימי הולדת שיעשו את ההבדל לאורך זמן ויחוקקו במוחו של היד.

ימי הולדת כאלו יכולים להיות גם ביער עם החברים והכיתה או בבית עם ההורים בזמן שילדי הכיתה מסביב מריעים לחתן יום ההולדת.

לא תמיד הנוצץ זהב יותר כמו האמרה המוכרת. לפעמים המרדף אחרי ימי הולדת מושכים ונוצצים מדי גורמים לילדים להאמין שזה היה הסטנדרט וכל מה שיבוא מעכשיו יהיה חייב להיות יותר מושקע ובומבסטי מהפעם הראשונה.

דוגמאות לימי הולדת לא שגרתיים |

ימי הולדת לא שגרתיים יכולים להגיע בכמה דרכים. אם זה טיול בר מצווה לברצלונה כמו שעושים לילדים רבים בהגיעם למצוות או ללכת עם הילד אל חדרי בריחה ליום הולדת. חוסר בשגרתיות יכולה גם להתבטא בהבאת איש קרקס בעל שם אשר ילהיט את כל סביבת החתן השמחה ויתן נופח ונראות אחרת באשר ליום הולדת.

בגדול, ממתקים – עם כל הנזק שהם מייצרים – תמיד יהוו פקטור משמעותי לאירוע. ילדים מתים על השטויות האלה ולא יחליפו קינדר מלבב בלהטוטן מרקד כל כך מהר אלה אם יקבלו את שניהם גם וגם.

קראו גם על: חדר בריחה משפחתי