טיול למקסיקו – המדריך המלא

תכנון טיול למקסיקו

לא עשיתם את הטיול של אחרי הצבא ועד היום לא יצא לכם להגיע למקסיקו? אל תדחו את זה עוד! מקסיקו זו מדינה מיוחדת במינה המשתייכת מבחינה תרבותית לאמריקה הלטינית. עיר הבירה שלה היא מקסיקו סיטי ואתם יכולים להיות בטוחים שטיול מקיף בה זו חוויה שתמיד יהיה לכם נעים להיזכר בה.

כמה זה באמת עולה?

בין אם אתם חושבים על טיול למקסיקו לשבועיים בלבד ובין אם חשבתם לנסוע לתקופה ארוכה יותר, ברור שתרצו לדעת כמה זה יעלה לכם. בדרך כלל הטיסה לא תהיה זולה, והסיבה הברורה לכך היא המרחק. מצד שני, במקסיקו עצמה תוכלו ליהנות ממחירים שבארץ שלנו אפשר רק לחלום עליה, כך שבסיכומו של דבר, זה לא יקר.

המטבע המקומי הוא פזו מקסיקני ואתם יכולים להחליף כספים במזומן או באשראי בלי שום בעיה. לכן אין ספק שמבחינה כלכלית הטיול הזה יהיה נוח ולא יהווה אתגר גדול מידי.

מזג האוויר במקסיקו – כדאי לדעת מראש

אחד מהנתונים הכי משמעותיים שיוכלו להשפיע על הטיול שלכם במקסיקו, זה כמובן מזג האוויר. באופן כללי ניתן לומר שיש כאן שתי עונות עיקריות:

  • העונה היבשה בין נובמבר ועד אפריל
  • העונה הגשומה בין מאי לאוקטובר

העונה התיירותית יותר היא כמובן העונה היבשה, שכן אז יותר פשוט ונעים לטייל בכל אזורי המדינה. מצד שני, מטבע הדברים, אז גם תשלמו יותר על כל דבר שתעשו ולכן חשוב לקחת זאת בחשבון. ראו כאן טיולים בתפירה אישית!

אל תוותרו על האוכל הטעים

אי אפשר לדבר על טיול למקסיקו בלי להזכיר את האוכל, כי עבור רבים מהמבקרים, האוכל הוא חלק מהתענוג כאן. תוכלו ליהנות מאוכל שכולל טורטיות, תירס, שוקולד, שעועית ועוד מאכלים מקומיים, אך תמצאו כאן גם מסעדות מהעולם כולו. מקסיקו זה יעד מקסים ואין ספק שאם תתחילו לתכנן את הטיול שלכם עוד היום.