שדה התעופה רמון נפתח

שדה התעופה רמון נפתח

אי אפשר להתעלם מכך כי שדה התעופה בן גוריון שובר כל הזמן שיאים בכמות הטסים ממנו וכך אנחנו רואים כי בשנת 2018 טסו ממנו כעשרים מיליון איש לערך למטרות שונות. אלו הם נתונים מדהימים אשר מלמדים אותנו כי בן גוריון לא יוכל לעמוד בעומס. אם נזכור את העובדה כי ישראל היא מדינה אשר מאויימת כל הזמן בטילים אזי נבין כי אין ברירה אלא להקים שדה תעופה נוסף אשר גם יוכל לתפקד בזמן שנתב"ג סגור עקב איום הטילים וגם יוכל לשרת אותנו ולהקל על העומס של נתב"ג ברמה יומיומית. על רקע זה יש להסביר את הפתיחה של שדה התעופה רמון ואין ספק כי אלו הן חדשות תיירות מן המעלה הראשונה. עלינו גם לזכור כי אילת היא העיר התיירותית מספר אחת בארץ ולכן זה אך טבעי כי יהיה לה שדה תעופה צמוד המשרת אותה בצורה טובה.

האם כדאי לי לנסוע מן המרכז בכדי לטוס לאירופה מרמון?

עליכם לדעת כי משרד תיירת נותן לחברות התעופה עשרות יורו על כל תייר שהן מביאות מחו"ל. על רקע זה אפשר לראות כי מחירי הטיסה לאילת הם מאוד נמוכים וכך גם מאילת, תוכלו לראות זאת היטב באתר טראווליסט. אם אנחנו לוקחים בחשבון כי המטוסים טסים לרוב מאילת שהם חצי ריקים אנו יכולים להבין מדוע חברות התעופה מציעות מחירים כאלו זולים. אם כן עולה השאלה האם כדאי לנהוג ברכב לרמון בכדי לטוס משם? אם כן אתם צריכים לקחת בחשבון את כל העלויות של המהלך הזה כמו העלות של הדלק ואתם צריכים גם לקחת בחשבון את הזמן שתבזבזו בנסיעה לאילת ולכן עליכם להבין כי ממש לא בטוח שכדאי לבצע את המהלך הזה.

האם זה בטוח לטוס בשדה התעופה רמון?

עליכם לדעת כי שדה התעופה רמון נבדק על ידי כל הגורמים המוסמכים ועל כן אין כל מניעה לטוס ממנו. כמובן שאם אתם לא בטוחים בנושא אתם יכולים לחכות עוד קצת בכדי לראות כיצד השדה פועל ובכדי להעלות את הביטחון העצמי שלכם וזהו משהו שכדאי לכם לחשוב עליו.