חטיפי חלבון – כל מה שצריך לדעת

חטיפי חלבון

אנשים רבים שמקפידים על אורח חיים בריא ותזונה נכונה יודעים שעל מנת לשמור על גוף בריא נצטרך לאכול 3 ארוחות ביום, בלי ארוחות ביניים, נשנושים וכדומה. אבל כמו שכולנו יודעים, לא תמיד זה קל. מספר שעות לאחר הארוחה אנו כבר מרגישים שוב רעב אך עדיין לא הגיעה שעת הארוחה.

לאחרונה יותר ויותר אנשים שרוצים לשמור על אורח חיים בריא, גם עם ארוחות הביניים הנדרשות, בוחרים לעשות זאת עם חטיפי חלבון משביעים לאורך זמן ובריאים לגוף.

אם בעבר חשבנו שחטיפי חלבון הם עניין לספורטאים ומתאמנים, הרי שכיום עוד ועוד אנשים מבינים שבמקום לגרוס כמה חטיפים לא בריאים או לתקוע שקית בורקסים משמינה, אפשר לאכול חטיפי חלבון בריאים ומזינים המעניקים תחושת שובע לזמן רב.

חטיפי חלבון הם תחלופה מצוינת גם לחטיפי אנרגיה עתירי קלוריות. אבל בכדי שלא תסתבכו הנה כל מה שצריך לדעת על חטיפי חלבון, הסוגים והמאפיינים של כל אחד.

חטיפי חלבון כתחליף לארוחה

חטיפים אלו מתאפיינים בכמות חלבון גדולה אך גם משמינים מאוד עם כמות פחמימות גדולה. חטיפים אלו בהחלט יכולים לספק תחליף לארוחה מלאה והיא מיועדת בעיקר לכאלו שרוצים לעלות במשקל ולגדל מסת שריר. אנשים שאינם מספיקים לאכול בצורה מסודרת ובריאה בהחלט יכולים להשתמש בחטיפים אלו. 

חטיפי אנרגיה עם חלבון

חטיפים אלו מכילים כמות גבוהה של פחמימות וכמות ממוצעת של חלבון עם רמת שומן נמוכה. חטיף זה מומלץ למתאמנים שרוצים לאכול חטיף מסוים לפני האימון. קראו בהרחבה על איך לבחור אבקת חלבון?

חטיפי חלבון דל פחמימות

כמות החלבון בחטיפים אלו גבוהה מאוד יחסית לרמת הפחמימות הנמוכה ממש עם רמת שומן ממוצעת. חטיף זה יכול מאוד לעזור בחיטוב הגוף תוך שמירה על תזונה בריאה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שלומית בר לב

שלומית בר לב

שלומית שמה לעצמה מטרה בחיים, להינות וכמה שיותר.

אולי גם יענין אותך...

סנדל

איך לבחור סנדלים לטיולים?

יוצאים לטייל בשטח? זהו אחד מפריטי הלבוש שאתם הכי צריכים! סנדלים לטיולים (או סנדלי שטח) יהיה פריט חובה בביתכם אם טיולים זה משהו שקורה הרבה

קרא עוד »
הדברת נמלים בגינה

האם כדאי לבצע הדברה באופן עצמאי?

חרקים וטפילים שונים עלולים לפלוש לבתינו, להפריע, ללכלך, לעיתים לעקוץ. כאשר מבחינים בבעיה מסוג זה כמו פשפשים, יונים, טרמיטים, עכברושים וכיוצא בזה, ניתן לבצע הדברת

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות - אין להעתיק או לשכפל את התוכן ללא אישור.