לק לציפורניים – הצבעים השולטים של הקיץ!

מניקור בציפורניים ברחובות

עונת הקיץ היא עונה שברך כלל בתחילתה, נשים רבות מחפשות צבע חדש ונועז יותר ללק ציפורניים שלהן. כאשר אנו מוסיפים לכך את העובדה שהסנדלים נכנסים לתמונה וכפות הרגליים נחשפות גם הן, הרצון לשימוש בלק ציפורניים חדש הוא מובן מאוד.

לכן, כדאי להתכונן מבעוד מועד, את הטרנדים והצבעים השולטים של הקיץ, למצוא מניקור בציפורניים ברחובות, מקצועי ואמין, שיכין אותנו לעונה הבאה.

צביעה עדינה ומעוצבת

מכירים את הפתגם 'פחות זה יותר'? הצבעים השולטים של הקיץ לאחרונה, הם דווקא צבעים פשוטים יותר, פחות צעקניים ודווקא הם, יפים ומבריקים יותר.

מניקור בציפורניים ברחובות ימצא לכם לק לציפורניים בצבעים מגניבים, עדינים יותר ממה שהכרתם, יחד עם עיטורים וקישוטים שונים, בלי להגזים יותר מידי. הדבקת אבנים קטנות או עיטורים על ציפורן בודדת וכדומה.

אולי אתן חושבות שהפשטות לא מבריקה? לא מעניינת? קוסמטיקאית מקצועית ברחובות מקפידה להוסיף גם את הנצנצים שחוזרים בגדול. הצבעים השולטים של הקיץ של לק בציפורניים הם דווקא כאלו: צבע עדין ופשוט בשילוב נצנצים וקישוטים עדינים נוספים. כל אלו יעניקו לכם את האלגנטיות השקטה, העדכנית והמיוחדת.

לקים כהים

אם תרצו, הלקים הכהים, גם הם חוזרים בגדול ומותאמים במיוחד לקיץ. אם בעבר, הצבעים השולטים היו דווקא בהירים יותר בגוונים לא נראים אך מבריקים, היום, כאשר תלכו למניקור ציפורניים ברחובות, תגלו שלקראת עונת הקיץ, הן מתחדשות דווקא בלקים כהים יותר.

הלקים הכהים בגוונים, כחול כהה, שחור וכדומה מתאימים לכל סוגי הציפורניים בכל האורכים. אז גם אם יש לך ציפורניים ארוכות ובין אם את אוהבת סגנון קצר יותר, תוכלי למצוא את ההתאמה המושלמת לציפורניים שלך, בצבעים האהובים עלייך ובעיצוב מושלם ובריא.