אם אתה נהג חדש תדע שהחוק מקשיח איתך יותר

נהיגה בשכרות לנהג חדש

איך מתייחסת המשטרה לנהגים חדשים? האם היא מקילה אתם שכן הם עלולים לעשות טעויות שנהגים וותיקים לא יעשו? או שהיא מחמירה אתם שכן לדעתה הם צריכים להיזהר שבעתיים בכביש. אז האמת היא שזה תלוי בנסיבות. יש פעמים שהמשטרה תקל עם נהגים חדשים שכן הם רק לומדים את הכביש ויש פעמים שהם יחמירו איתם.

לדוגמה, נהג חדש שמרשה לעצמו לנסוע במהירות גבוהה החוק יחמיר אתו משום שאפילו לנהגים וותיקים שמיומנים על הכביש אסור לנסוע במהירות כזו, בטח ובטח נהג חדש שרק יצא מהטסט שאם הוא נוסע במהירות גבוהה או תחת השפעת אלכוהול הוא מהווה סיכון גדול מאוד עבורו ועבור הנהגים האחרים. קראו בהרחבה על נהיגה בשכרות לנהג חדש!

אז מה עוד צריכים לדעת נהגים חדשים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

נהג חדש

אם אתם נהגים חדשים יש כמה דברים שעליכם לדעת. בכל עבירת תנועה שתעשו שהיא עבירה משמעותית על החוק, המשטרה תדון אתכם לחומרה ביותר. ישללו לכם מיד את הרישיון ולתקופה ארוכה, יורידו לכם כמה שיותר נקודות וכל מה שאפשר לעשות יעשו. מאידך, אם מדובר בפרט שולי יותר, שכחתם לאותת, שכחתם לעצור לעובר אורח, זה יהיה פחות חמור שכן אתם רק בתחילת הנהיגה שלכם ואתם צריכים להתרגל לכביש.

לכן, כנהגים חדשים אף פעם אל תיקחו את הסיכון לנסוע מהר רק כדי להרשים את החבר'ה זה לא שווה את זה אם וכאשר תתפוס אתכם משטרה. אם אתם יוצאים לבלות, דאגו שיהיה מי שיחזיר אתכם לבית. לעולם אל תנהגו תחת השפעת אלכוהול, זה מסכן אתכם הרבה יותר מנהג וותיק. 

לסיכום וסיום, החוק מחמיר מאוד עם נהגים צעירים שכן הם עלולי לעשות טעויות קטלניות בכבישים אם הם נוהגים במהירות גבוהה.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר של דנה דוד עו"ד תעבורה!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שלומית בר לב

שלומית בר לב

שלומית שמה לעצמה מטרה בחיים, להינות וכמה שיותר.

אולי גם יענין אותך...

סנדל

איך לבחור סנדלים לטיולים?

יוצאים לטייל בשטח? זהו אחד מפריטי הלבוש שאתם הכי צריכים! סנדלים לטיולים (או סנדלי שטח) יהיה פריט חובה בביתכם אם טיולים זה משהו שקורה הרבה

קרא עוד »
הדברת נמלים בגינה

האם כדאי לבצע הדברה באופן עצמאי?

חרקים וטפילים שונים עלולים לפלוש לבתינו, להפריע, ללכלך, לעיתים לעקוץ. כאשר מבחינים בבעיה מסוג זה כמו פשפשים, יונים, טרמיטים, עכברושים וכיוצא בזה, ניתן לבצע הדברת

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות - אין להעתיק או לשכפל את התוכן ללא אישור.