איך לשרוד את אילת עם ילדים

פאנטזי

ימי הקיץ שבפתח, מזכירים לרבים מן ההורים כי הגיע הזמן לצאת עם הילדים לחופשה. ואכן, החופשה המשפחתית מתרחשת בימי הקיץ החגים ובעיקר בחופש הגדול: חופש בו מרבית ההורים רוצים לבלות עם ילדיהם באילת.

אילת היא עיר של בילויים, נופשים וימי כיף עבור כל המשפחה, בעוד שרבים מחפשים פעילויות עבור הילדים ועבור כל המשפחה.

זה נכון, חופשה משפחתית יכולה להיות דבר מאתגר' בעיקר עבור מי שיש לו יותר מילד אחד/ זאת משום שבנופש כזה הקטנים רוצים בכל רגע – משהו אחר. אז איך אפשר לשרוד עם הילדים באילת? מה יש לעשות עם הילדים באילת? הנה כמה טיפים ועצות להורים שחוששים מן הבאות:

בחירת מלון למשפחות – בתחילה ועוד לפני שאתם יוצאים אל החופשה המיוחלת, יש לבחור מלון שמתאים למשפחות. מלונות כאלה מציעים מגוון פעילויות עבור ילדים, כמו גם מופעים, משחקים והפעלות. במידה והתקציב שלכם גבוה, תוכלו לבחור מלון באילת עם בייביסיטר. בכך תוכלו לצאת לבלות בשעות הערב, ללא הילדים.

בילוי בים ובבריכה – בחרו מלון שיש בו בריכה ושאר אטרקציות ימיות. בילוי בבריכה יקנה לכם שעות על גבי שעות של ילדים עסוקים ומשחקים, כך שמלבד השגחה על הילדים בעת הרחצה, לא תצטרכו לעשות יותר מידי. עוד מומלץ להגיע לחופים היפים והנעימים של אילת.

בררו היכן יש אטרקציות לילדים באילת – כיום אפשר למצוא מקומות כמו פאנטזי בהם מגוון אטרקציות למשפחות באילת כגון:  סיםגול, לייזר טאג, מבוכי מראות, קולנוע ב 7 ממדים, משחקים כמו קורת הפחד, פוט קורט וחדרי בריחה. באמצעות כל אלה תוכלו לשחק יחדיו וליהנות משלל פעילויות לכל המשפחה.

המנעו ממאכלים עם סוכר – למרות שאתם בחופשה, חשוב להימנע מצריכת מאכלים עם סוכר. הקציבו לכל ילד ממתק אחד ליום, ובמקום לרכוש גלידות, חטיפים, שוקולדים ושאר מאכלים ממותקים – בחרו בפירות הנפלאים שהעיר מציעה! אננס, אבטיח, מלון ועוד כיף לאכול בקיץ, בעוד שמדובר בפירות טעימים ובריאים שאינם מכילים סוכר מעובד. באמצעות שמירה על כללים אלה, תוכלו לצאת אל חופשה משפחתית כיפית באילת.