איך לרענן את חיי הנישואין

לרענן את חיי הנישואין

כל מי שנשוי יודע, שנישואים זה דבר שצריך לתחזק, זה דבר שצריך לנהל, מדובר במערכת שאם לא עובדים עליה כל יום, היא עלולה לגווע ואם זה המצב, הרי שבסופו של דבר, בני הזוג ייאלצו להיפרד או לחיות אחד עם השנייה, חיים חסרי רגשות, חסרי עניין, מנותקים לגמרי.

זוגות רבים מחפשים דרכים שונות כיצד לרענן את חיי הנישואין שלהם כמו קפיצה לפינוק שמציעים חדרים לפי שעה. יש מי שבוחר לעשות את זה באמצעות חוויות חדשות, מטרות ויעדים משותפים, יש מי שבוחר לעשות את זה אפילו באמצעות החלטה משמעותית כמו להביא ילד נוסף לעולם, יש כאלה שבוחרים לעזוב הכל ופשוט לנסוע לכמה חודשים ביחד ברחבי העולם, להרגיש שוב צעירים ועל הדרך גם להתאהב אחד בשנייה מחדש.

אך לעיתים, כל ההצעות הנ"ל הן בלתי אפשריות מסיבות שונות, בין אם זה בגלל שאין זמן, אין כסף, או שפשוט השגרה לא מאפשרת זאת. אז צריך למצוא דרכים קצת יותר פשוטות, מעניינות ונוחות כיצד לרענן את חיי הנישואין, כיצד לשפר את הקשר ולהחזיר את האינטימיות.

אחת הדרכים לעשות זאת, היא פשוט להחליט על מפגשים קבועים אשר לא ייערכו בבית, אלא בתוך חדרים לפי שעה להשכרה על פי שעות. הרעיון הוא פשוט, במקום להיפגש כל יום בבית, לפני שיוצאים אל יום עבודה כשלחוצים בזמן או אחרי שמסיימים יום עבודה כשעייפים, במקום להיפגש במקומות הקבועים, פשוט שוכרים חדר לשעה או שעתיים במקום מסוים ונפגשים שם.

יש זוגות שעושים את זה בשעות הערב, אז הם גם יוצאים לארוחת ערב, סרט ומסיימים בחדר, יש זוגות שאפילו בוחרים להיפגש במהלך היום, לוקחים שעה שעתיים הפסקה מהעבודה, יוצאים להיפגש בחדר כמו בלינק https://www.iroom.co.il/חדרים-להשכרה-בנתניה.html וחוזרים מיד אחרי שהם מסיימים. זה גם עוזר לרענן את חיי הנישואין, וגם עוזר לשבור מעט את השגרה באופן כללי.

תתארו לעצמכם שבין פגישות, אתם נוסעים לבית דירות שכזה, פוגשים את האישה, חווים שעה-שעתיים של אינטימיות, ואז חוזרים לעבוד. אין ספק שזה יכול לשנות את כל היום שלכם, אין ספק שזה מרענן באופן ניכר את חיי הנישואין שלכם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שלומית בר לב

שלומית בר לב

שלומית שמה לעצמה מטרה בחיים, להינות וכמה שיותר.

אולי גם יענין אותך...

סנדל

איך לבחור סנדלים לטיולים?

יוצאים לטייל בשטח? זהו אחד מפריטי הלבוש שאתם הכי צריכים! סנדלים לטיולים (או סנדלי שטח) יהיה פריט חובה בביתכם אם טיולים זה משהו שקורה הרבה

קרא עוד »
הדברת נמלים בגינה

האם כדאי לבצע הדברה באופן עצמאי?

חרקים וטפילים שונים עלולים לפלוש לבתינו, להפריע, ללכלך, לעיתים לעקוץ. כאשר מבחינים בבעיה מסוג זה כמו פשפשים, יונים, טרמיטים, עכברושים וכיוצא בזה, ניתן לבצע הדברת

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות - אין להעתיק או לשכפל את התוכן ללא אישור.