איך לבחור סנדלים לטיולים?

סנדל

יוצאים לטייל בשטח? זהו אחד מפריטי הלבוש שאתם הכי צריכים! סנדלים לטיולים (או סנדלי שטח) יהיה פריט חובה בביתכם אם טיולים זה משהו שקורה הרבה בחייכם. ישנם עדיין אנשים אשר מקלים ראש כשזה נוגע בסנדלי שטח לטיולים, אך מה יותר חשוב מהגב והרגליים שלכם? סנדלי טיולים ישמרו עליכם בזמן הטיול, יוסיפו למראה השיקי הטיילני שלכם ויגישו את המסלול לרגליכם בצורה יותר נעימה ויציבה. אז איך בוחרים סנדלי טיולים? ישנם כמה קריטריונים שיסייעו לכם בבחירה.

סנדלי טיולים – איך בוחרים?


סנדלי טיולים זהו פריט אשר השאיפה היא כמובן לשמור עליו לכמה שיותר זמן וטיולים. אבל איך בוחרים נעלי שטח שיתאימו לנו באופן מושלם? קבלו כמה קריטריונים ששווה לשים עליהם דגש:

  • אחיזה טובה של הרצועות ברגל – חשוב מאוד שרצועות הסנדל יוכלו להתהדק על הרגל בצורה שהסנדל לא יהיה רופף או יתנדנד בכל צעד. השליטה והביטחון בהליכה חשובים ביותר כך שנקפיד לוודא זאת כשנמדוד את הסנדל.

  • מידה מספקת – אל תקנו מידה גדולה יותר על מנת שהסנדל יתאים כשהרגל תגדל ואל תקנו מידה קטנה יותר כדי להדק את הסנדל לרגל. המידה צריכה להיות מתאימה, כך שתחושו את הנוחות בסנדל ועם זאת הרגל תהיה מוחזקת טוב.

  • בלימת זעזועים בעת הליכה פחות מאוזנת – לסנדלי שטח יש סוליה מיוחדת המונעת זעזועים בעת הליכה בשטח. כשאתם מודדים סנדלים לטיולים, נסו ללכת איתם קצת, לקפוץ ולבדוק איך זה מרגיש.

  • מבנה הסנדל והשפעתו על היציבה – סנדלי טיולים מעוצבים בצורה כזו שכאשר אנו נועלים אותם, צורת הסנדל תשפיע על היציבה שלנו לטובה ותשפר את הביטחון בהליכה בשטח.

 

ישנם עוד עקרונות שחשוב לוודא לפני קנייה של סנדלי שטח, הרי בסוף מדובר בבטיחות ובבריאות שלכם.

להשיג באתר: https://matzok.com/