כמה עולה כיום לחגוג בת מצווה

העלות של חגיגת בת מצווה היא נגזרת של האטרקציות שהוזמנו לאירוע, הקולינריה, הסעות, צילומים תקליטן ועוד.

עלויות של בת מצווה 

טווח המחירים הוא משתנה וזאת על פי התוכן והמזון שהוזמנו, אך זה מתחיל ב – 5,000 ₪ ועשוי להגיע עד 10,000 ₪ וגם מעבר לכך. 

כדי לקבוע עלויות מדויקות מתאמים עם הנהלת מועדון בת מצווה את ההזמנה באופן סופי, בהתאם לכמות האורחים אשר אמורים להגיע לחגיגה זו.

ברוב המקרים קובעים מחיר למנה אשר כוללת את כל המבחר שעליו הוחלט כמו מנות פתיחה, המבורגר וצ'יפס לילדים, היצע של מטעמים נוספים שיתאימו למבוגרים, קינוחים והפתעות כמו סוכריות הגומי, דונאטס, מפל שוקולד ועוד.

הסעות לבני הנוער 

כדי להקל על ההורים, המארחים מזמינים הסעה של אוטובוס או מיניבוס בהתאם לכמות המוזמנים. הנהג אוסף את כל הילדים מנקודות איסוף שנקבעות מראש וגם מחזיר אותם לנקודות הללו בתום האירוע. לכן יש להוסיף לעלות האולם גם את עלות ההסעה שהיא כמה מאות שקלים.

אטרקציות באירוע 

יש הרבה מאד אופציות לאטרקציות, כמו לדוגמה מכונה של קצף, מתנות למוזמנים בזמן הריקודים, הופעה של אמן אורח, משחקי מולטימדיה וגם משחקים כמו כדורגל שולחני, הוקי קרח ועוד. יש אטרקציות שנמצאות באולם ולכן אין להן עלות נוספת, אך חלק מהן מוזמנות במיוחד לערב הבת מצווה ולכן יש לכך עלויות של השכרה ומערכות הגברה והנתונים הללו מתומחרים בנפרד. מידע נוסף על כך ניתן למצוא גם באתר https://www.nine9.co.il/.

צילומים 

הצילומים הם המזכרת היחידה מהאירוע ולכן מזמינים צלם סטילס, צלם ווידאו כך שהכול יהיה אותנטי, צלם מגנטים ולפעמים גם צלמים שמצלמים את כל החברים בפוזיציות היתוליות. 

יש מועדונים שבהם עלות הצילומים והדי ג'יי נכללים בעלות הכללית ואחרים שהתחשיב עבורם הוא בנפרד.