יוון בירת הנדלן – האם?

השקעה ביוון

אם אתם רוצים להשקיע בנדלן בחו"ל, וודאי תרצו לדעת היכן מומלץ לעשות זאת, באיזו מדינה תקבלו תשואות גבוהות עבור הנדלן. כאן נכתוב על השקעה ביוון בירת הנדל"ן.

בתקציב נמוך תוכלו לרכוש נכס

מחירי הדירות בארץ משתוללים, זוגות צעירים רבים כלל אינם יכולים לרכוש דירה משלהם, יוקר המחייה מרקיע שחקים. אולם אינכם זקוקים ליותר מ 250,000 ₪ בכדי לרכוש נכס מניב.

אלטרנטיבה מצוינת

הרבה מהישראלים מחפשים אלטרנטיבות, במקום להשקיע בנכסים בארץ, הם יעדיפו להשקיע בנכסים בחו"ל. אחת המדינות האטרקטיביות ביותר היא יוון. מכיוון ששרר במדינה זו מיתון חריף, מחירי הדירות ירדו וכעת הם צפויים לעלות, יש בדיוק לזהות את הטיימינג הנכון ולפתח חשיבה אסטרטגית הנוגעת לעתיד.

למה להשקיע באתונה?

אל אתונה מגיעים כל שנה מיליוני תיירים, היא המרכז הפיננסי והתרבותי של יוון, ויש בה לא מעט מוסדות לימוד. מכיוון שכך מומלץ לרכוש דירה בעיר, ואם אתם יכולים אפילו כמה, ולהשכיר אותן לסטודנטים. כאשר מחירי הדירות יעלו, תוכלו למכור את הנכס ולצבור רווח גבוה.

לא צריך משכנתא

ישראלים רבים הרוכשים דירות בארץ, משועבדים שנים רבות למשכנתא, הכסף אותו הם משלמים מידי חודש הוא גבוה ומכביד על הכיס, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו, אפילו אם אין מדובר בבתים במרכז הארץ. כאן ניתנת לכם האפשרות להיות בעלי כמה נכסים, מה שגם יבטיח את עתידכם הכלכלי, בין אם אתם עובדים או לא, תהיה לכם הכנסה קבועה.

סיבות עיקריות לרכישת נדלן ביוון

ליוון כאמור מגיעים מיליוני תיירים מידי שנה, עיר הבירה מובילה בעליית מחירי הנדלן, היא מציעה תחבורה ציבורית מעולה, יש גם לא מעט מוסדות לימוד ועוד, היתרונות הם רבים ולכן כה מומלץ לבצע השקעות נדל"ן באתונה!