יעדים נהדרים להפלגות נופש בחורף

הפלגות נופש בחורף

החורף הינו הזדמנות נהדרת לצאת לחופשה, אם אתם חובבי קרוזים או שאתם שוקלים לצאת להפלגת נופש בפעם הראשונה, המאמר הבא יחשוף לפניכם יעדים נהדרים לצאת אליהם בהפלגה שתוכלו להזמין באתר https://www.senior.co.il.

דרום אמריקה

אחת הדרכים המהנות ביותר ליהנות מדרום אמריקה הינה שייט תענוגות לאורך חופיה המקסימים תוך כדי ביקור באתרים המרכזיים ביבשת. בצורה כזאת ניתן להספיק בשבועות את מה שמטיילים ארציים מספיקים בחודשים. בין ריו דז'נרו דרך ביקור בברזיל ובמפלים הברזילאים המרהיבים ועוד.

הודו והאיים המלדיביים

רבות יסופר על הודו, האווירה הססגונית והמונח "זמן הודו" שנראה כאילו להודים יש שעון שזז במהירות משל עצמו. הודו מדהימה ביופייה ומלאה באתרים. בין ארמונות פאר למקדשים מפוארים, בין רחובות הומי אדם ועד לאזורים לא מיושבים, הודו מלאה בטעמים שונים וריחות האופייניים רק לה. תת היבשת הודו מתפארת גם בחופי ים מרהיבים ופופולריים. האיים המלדיביים ממוקמים כ500 ק"מ מדרום מערב להודו וניחנים ביותר מאלף איי אלמוגים.

אקוודור ואיי גלפגוס

אקוודור הינה המדינה הקטנה שבמדינות הרי האנדים שבדרום אמריקה. אקוודור שוכנת משני צידיו של קוו המשווה ומזג האוויר בה מתאים במיוחד לחורף. באזור זה ניתן למצוא הרי געש, יער גשם ואת איי גלפגוס.

אוסטרליה, ניו זילנד וסינגפור

ניו זילנד מזמנת לנו נופים מרהיבים שנוצרו כתוצאה מפעילות געשית באזור. ניתן לשלב טיולים בהפלגות אל אזור זה לימוד על המסורות העתיקות שהתקיימו באיים ועל ההיסטוריה שהפכה את ניו זילנד למה שהיא היום, הלא היא התיישבות הבריטים. אוסטרליה מאפשרת לנו ליהנות מטבע מרשים ביותר, חיות האופייניות רק ליבשת זו כגון הקנגורו וגם ערים מודרניות ביותר כגון סידני. בדרכם של חלק מהקרוזים אל אוסטרליה עוצרים בסינגפור. סינגפור הינה מדינה בגודל של עיר, המשלבת בתוכה טכנולוגיה מתקדמת ותרבויות עתיקות ומגוונות, למעשה סינגפור הינה המדינה המתקדמת במזרח. בסינגפור ניתן למצוא גנים בוטניים מתקדמים ומפוארים, בריכות שחיה עצומות על גגות בניינים ואת הרחובות הנקיים בעולם. כאשר תכנו באחד הנמלים הגדולים בעולם הלא הוא הנמל המרכזי של סינגפור, תרגישו כאילו אתם במסע בזמן אל העתיד.