לחוות את אירופה בקרוואן

לחוות את אירופה בקרוואן

טיולי קרוואנים הפכה בשנים האחרונות תופעה נפוצה בארצות אירופה, בארצות הברית ואפילו באוסטרליה. גם בישראל אנחנו רואים פה ושם קרוואנים מטיילים אך זה עדיין נמצא בחיתולים.

הטיולים אשר שמשלבים השכרת קרוואן באירופה מעניקים אפשרות חדשנית ומיוחד  שלא הייתה עד כה לטיולים ברמה אחרת לגמרי.

איך נראה הטיול בקרוואן?

למעשה הטיול עצמו נראה כמו כל טיול אחר. אפשר לטייל בכל מקום. אך ההבדל נעוץ בכך כי למעשה אין כמעט הגבלות של זמן אן של מקום. בעזרת הקרוואנים אפשר להגיע לכל מקום בקלות רבה בלי העול והחשש מפני האזור שם ננחת. אין צורך לחפש בתי מלון ולא צריך לדאוג למקלחת או שירותים. הכול כבר נמצא בתוך הקרוואן ולמעשה מדובר בטיול אשר בו אנחנו כאילו מביאים יחד אתנו את הבית. אז אולי התנאים לא יהיו ממש כמו בבית כי אחרי הכול מדובר בטיול הנעשה בתנאי שדה. אך בך בכל זאת אפשר לומר כי מדובר בהחלט בטיול הרבה יותר מוצלח מכל אפשרות אחרת.

טיול שחוסך הרבה זמן

אם בכל טיול אנחנו צריכים לחשוב כמה פעמים לפני שאנחנו יוצאים בבוקר אל יעד מסוים כי בסופו של יום יהיה עלינו לחזור אל בית המלון, הרי שבטיולי קרוואנים אין לנו את הבעיה הזו. אנחנו בהחלט יכולים להגיע לכל מקום ללא כל עול כי עם סיומו של הטיול אנחנו פשוט יכולים להתקפל ולהתכנס אל תוך הקרוואן. שם יהיה לנו כבר את כל מה שאנחנו צריכים.

לומדים להכיר את אירופה

אירופה היא יבשת ענקית אשר מכילה אינספור אתרים במדינות הרבות הפרושות בה. לא פעם אנחנו מגיעים לאירופה אך לא ממש מצליחים להכיר אותה לעומק. זאת בגלל המגבלה של הזמן כמו גם של הכסף. אנחנו צריכים לקחת בחשבון נסיעות של הלוך חוזר מבית המלון ואל בית המלון כאשר כך אין לנו למעשה טווח רחב מידי של זמן. בנדנה קרוואנים מספרים כי בעזרת הקרוואן ניתן בהחלט להגיע לכל מקום ולהישאר ללון שם. למחרת אפשר יהיה להמשיך הלאה לכיוון שונה ושוב לעשות את אותו הדבר.