טיולים בקפריסין למשפחות

קפריסין היא גן עדן לאוהבי השמש, המציעה אקלים חם יותר מספרד ואיטליה ונמצאת במרחק של ארבע שעות נסיעה בלבד מרוב מדינות אירופה. מתכננים טיול משפחות לקפריסין? הנה כל מה שחשוב לדעת לפני העלייה למטוס.

טיולים בקפריסין למשפחות 

קפריסין, השוכנת במיקום ים תיכוני מעולה, שבו משתלבות תרבויות אירופה והמזרח התיכון, היא מקום פופולרי לנפוש בו יחד עם כל בני המשפחה בכל עונות השנה.

משפחות יכולות לקחת את הילדים הקטנים לחופים, לבנות ארמונות חול ולהתרחץ בים הנוצץ, בעוד שזוגות אוהבים יאהבו את המטבח הטעים והתפאורות הרומנטיות. קראו על כל האטרקציות לפני הטיול הגדול שלכם כדי לתכנן את השהות המושלמת באי.

קפריסין לכל המשפחה 

קפריסין, היא האי השלישי בגודלו בים התיכון, אבל זה הרבה יותר מלבד העובדה הזו. על פי האגדה, אלת האהבה היוונית נולדה באי גן העדן הזה, שבו עדיין תמצאו שפע של מקומות רומנטיים אבל לא רק, אלא האי מתאים עבור טיולים בקפריסין למשפחות מרובות ילדים ובני נוער.

קפריסין היא ביתה של עיירת המסיבות האנרגטית איה נאפה וגם יש בה רובעים תרבותיים מדהימים. החל מפלאים עתיקים בפאפוס למימי האקוומרין של קורל ביי , בטוח תמצאו אתר נופש שיתאים לטעמכם.

עצות לטיולים בעת ביקור בקפריסין 

כיעד החופשה המועדף עבור כמיליון תיירים ישראלים מדי שנה, הרפובליקה הקפריסאית היא מדינה בטוחה. רוב המבקרים והתיירים, נהנים מהשהייה ללא בעיות, אך עדיין חשוב להיות מודעים לסכנות הפוטנציאליות.

עצות בטיחות לטיול בקפריסין 

כפי שממליצים באתר קפריזה, שמרו תמיד על חפצי הערך שלכם, כולל דרכונים ומטבעות. כמו כן, בחודשים יולי ואוגוסט, הטמפרטורה יכולה לטפס מעל 40 מעלות צלזיוס, הקפידו לארוז קרם הגנה עם גורם הגנה גבוה ולשתות הרבה מים.