ויזה להודו – הדרך הכי קלה להוציא ויזה

ויזה להודו

את הודו או שאוהבים או ששונאים ממש. עבור לא מעט אנשים טיול בהודו הוא חוויה לא פשוטה שבה רואים את התרבות בשיא הפשטות שלה. יש הרבה מאוד עוני באזורים רבים, והפערים בין אדם עשיר לעני הוא כזה שניבט מכל עבר במראה של הרחובות ובמראה של האנשים שמסתובבים להם שם.

זה סוד הקסם של הודו, האותנטיות שבה, וכאשר יוצאים לשם צריכים להתכונן לא רק מבחינה של גרדרובה מתאימה, אלא עם ההבנה כי החיים שם הם שונים בתכלית ובצורה לא שיפוטית ניתן להתחבר אל עולם מופלא שרבים שוכחים בעידן של הקדמה.

דואגים לויזה טרם הנסיעה

לפני שיוצאים אל עבר הודו המרשימה והמהפנטת ביופיה זה חשוב להבין כי אי אפשר לעבור את הגבול של הודו מבלי שתהיה לאותו תייר את הויזה שאיתה הוא מורשה למעשה לסייר לו בחופשיות ברחבי הרפובליקה כולה. להוציא ויזה להודו כאן זה לגמרי לא כמו להוציא ויזה לארצות הברית, לא מבחינת העלויות ולא מבחינת האורך של הפרוצדורה שעבור ויזת תייר היא מאוד מייגעת וטרחנית למדי(במקרה של ויזה לארה"ב).

ויזה להודו לעומת זאת, היא כזו שאפילו ניתן להוציא בביצוע של הליך מהיר אונליין בכל מיני אתרים שמורשים לכך, ולצאת עם מסמך רשמי אשר מאפשר כניסה אל הודו למשך של שישים ימים של חופש נהדר. אם רוצים לצאת אל עבר טיול ארוך מזה, פשוט ניגשים אל השגרירות ומפקידים שם את הדרכון.

רצוי לתכנן את הטיול

מכיוון שהודו היא מרום מאוד נרחב זה יכול להיות די חכם להכיר אותה על ידי המלצות של מטיילים שכבר היו שם וכן על ידי קריאה של חומר לגבי כל אזור ואזור מבחינת מזג אוויר והמועד הכי אידיאלי להגיע לכל מקום נחשק. באופן הזה יוצאים אל טיול מהנה שבו לא צריכים לצאת עם תחושה של החמצה, ועם הרבה מאוד תובנות שאותם ניתן להעביר אל המטייל ו/או הטיול הבא. העיקר הוא לא שלכוח את הויזה ואת כל הציוד החשוב הזה שאיתו הטיול יהיה הכי נעים שאפשר.