ימי גיבוש לקבוצות – 10 רעיונות שלא חשבתם עליהם

ימי גיבוש לקבוצות - 10 רעיונות שלא חשבתם עליהם

ימי גיבוש זה כבר לא משהו חדש. אנחנו שומעים על כך שוב ושוב. צוותים רבים יוצאים לימי גיבוש למקומות שונים ומגוונים. המטרה של ימי הגיבוש היא להעניק לצוות משהו שונה ומרענן מעבר לפעילות הרגילה והשגרתית במקום העבודה.

כולם יודעים כי העבודה הקבועה והשגרתית המתקיימת יום אחרי יום כאשר המשימות השוחקות נושפות בעורף, משפיעה מאוד על התפוקה בעבודה והיא בהחלט יורדת עם הזמן. מקום עבודה ששואף לשמור על מצב הרוח של הצוות בעבודה, על המוטיבציה שלהם ועל החשק שלהם לעבוד עבור העסק, חיי בלצ'פר את העובדים, להעניק להם מעט יותר מהרגיל ולהשקיע בהם. כיום הדבר נעשה באמצעות ימי גיבוש לצוות. 

אנחנו כאן על מנת להעניק לכם 10 רעיונות לימי גיבוש שלא חשבתם עליהם

  1. על האש – הרעיון הכי ספונטני זה פשוט לצאת עם כולם יחד לארוחת ערב נחמדה בחיק הטבע. להעלות את הבשר על הגריל וליהנות יחד מארוחה נחמדה וטעימה, מלאה ניחוחות של קרבה.
  2. חדר בריחה – רבים מבלים כיום את ימי הגיבוש בחדרי בריחה. חדרי בריחה קיימים כיום בכל מקום ובכל עיר עד שממש לא מסובך למצוא מקום לבלות בו עם הצוות בלי להרחיק לכת לערים אחרות. 
  3. נופש בוילה – הרבה ישראלים כבר החליפו מזמן את החופשה בבית המלון לחופשה בווילה. החופשה בווילה היא חופשה מפנקת וחווייתית והיא מאפשרת את ההנאה המושלמת לצוות.
  4.  טיול – אפשר פשוט לארוז תרמילים ולהוציא את הצוות לטיול נחמד או אטרקטיבי בהתאם לסוג העובדים.
  5. ארוחה טובה במסעדה – אפשר להסתפק בארוחה טובה במסעדה אשר תאחד את כולם סביב שולחן אחד בארוחה מפנקת וטעימה. 
  6. סנפלינג – אם יש לכם צוות צעיר שנהנה מאקשן ומריגושים, אתם יכולים לקחת אותם לסנפלינג במקום כלשהו בארץ. הצוות ייהנה. אשדות סנפלינג יעניקו שירות מקצועי וחוויה בלתי נשכחת!
  7. להטוטן – תוכלו להזמין הופעה של להטוטן חביב שיעניק לצוות תחושה של אחדות.
  8. מפגש עם הילדים – הצוות נהנה להציג את הילדים לעמיתים.
  9. הרצאה טובה – משהו מעניין שיסחוף את כולם.
  10. סרט מעניין.

קראו בהרחבה על ימי גיבוש אתגריים לקבוצות.