צימרים בצפון – כל האופציות השוות

החלק הצפוני של מדינת ישראל ידוע כאותו חלק בו ניתן ליהנות מהטבע היפהפה הירוק והמוריק וגם מתרבות הצימרים. מאמר זה מיועד לכל מי שמעוניין לדעת מה האפשרויות העומדות בפניו בכל הנוגע אל נופש צימרים בצפון. קריאה נעימה.

מהו צימר?

צימר הוא חדר או מספר חדרים בבית מגורים או בחצר של בית מגורים. המילה 'צימר' לקוחה מהשפה הגרמנית ועם השנים אותו חדר אירוח הפך ליחידת אירוח באזורים היפים ביותר במדינות שונות באירופה ובחלקים שונים במדינת ישראל. ישנם צימרים מסוגים שונים, בגדלים שונים וכאלו המיועדים להרכבים שונים.

בחירת צימרים בצפון

ישנם סוגים רבים של צימרים באזור הצפון, אם הכוונה היא אל צימרים יוקרתיים, צימרים עם בריכה פרטית מחוממת, צימרים מבודדים לחופשה רומנטית, צימרים למשפחות והרשימה עוד ארוכה. אם אתם מעוניינים באותם צימרים מיוחדים בצפון, חשוב שתהיו מודעים לאפשרויות הבחירה הבאות:

  • צימרים לעונות המיוחדות של השנה – ניתן לבחור צימר בצפון לעונת החורף המושלגת או צימר בצפון לעונת הקיץ הירוקה. צימר עם נוף פתוח.
  • אוכל גורמה – ניתן לבחור צימר רומנטי בו מכינים עבור הזוג ארוחת שף.
  • צימרים לאירועים מיוחדים – כמו למשל אירוע ירח דבש, אירועי הצעת נישואין, לאוהבי סרטים.
  • עיצובים מיוחדים – ניתן לבחור צימרים הממוקמים באזורים מיוחדים בצפון ומעוצבים באופן מיוחד, כמו למשל צימרים בעיצוב אירופאי, צימרים מאבן, צימרים מערות, צימרים באווירה אוריינטלית, צימרים אדריכליים ועוד.

בחירת הצימר שלכם – צימר מפנק בצפון

הצעד הראשון יהיה לבחור את אותו אזור בישראל בו מעוניינים ליהנות מנופש בצימר, לציין את התאריכים בהם  מעוניינים לשהות בצימר. לבחור האם מעוניינים בצימר לזוג, למשפחה או לקבוצה, לציין מהו המחיר המתאים ללילה, לציין מהן העדפות האישיות שלכם (ליד הים, ליד אתר החרמון, צימר מבודד וכן הלאה), לציין האם אתם מעוניינים בצימר המתאים לאירועים מיוחדים, בעלי מוגבלויות או לציבור הדתי והאם אתם מעוניינים בצימרים בהם יש שירותים מיוחדים, כמו למשל צימר ליד יקב בוטיק, צימר אליו ניתן להביא את הכלב שלכם, צימר לירח דבש וכו'. בהתאם לכל אלו תוצג בפניכם רשימה מותאמת של צימרים בצפון. תיהנו