מתכננים הרמת כוסית לכבוד שבועות? קבלו 5 טיפים שיהפכו אותה למיוחדת

הרמת כוסית לכבוד שבועות

חג השבועות הוא חג שהאוכל החלבי מככב בארוחותיו יותר מכל. רבים בוחרים לערוך בליל החג ארוחה חלבית ובסעודת היום הם אוכלים ארוחה בשרית. בשתי הארוחות משקיעים באוכל מיוחד ומשובח במיוחד כיאה לחג שהוא אחד משלושת הרגלים. אנשים שרוצים לשדרג את הארוחה בחג יכולים לעשות זאת בקלות.

להלן חמישה טיפים שבעזרתם תוכלו להפוך את ארוחת החג למיוחדת במינה.

טיפ מספר 1 – מתכננים הכול מראש

התכנון מראש הינו הכרחי במיוחד על מנת שהארוחה תהיה טעימה ומוצלחת כאילו הוזמנה מקייטרינג חלבי במרכז. יש לחשוב על סדר המנות שיוגשו בארוחה ועל הגשה נכונה שלהם על פי הסדר. זה ה שלמעשה עשוי להפוך אורחה מסתם בליל של מאכלים המונחים במפוזר על השולחן, לארוחה יוקרתית ומיוחדת.

טיפ מספר 2 – מתאבן לכל אורח

גם אם החלטתם ללכת על מגשי אירוח ועל אוכל שיהיה מוגש בצורה מרכזית, מומלץ מאוד להגיש לכל אורח מנה אישית כמנת פתיחה. הדבר משדרג מאוד את הארוחה ואת האירוח.

טיפ מספר 3 – מגשי אירוח מגוונים

כיום מככבים מגשי האירוח בכל אירוע והכל ארוחה, ראו זאת באתר קאנאפס. אלו פותרים עבור המארחים את הטרחה של הגשת המנות לכל אורח באופן פרטני כאשר כך יכול כל אחד לבחור את המנה הרצויה עבורו.

טיפ מספר 4 – מתוק אך גם מלוח

כדאי מאוד לשים לב לכל האורחים ולטעמם של כל אחד מהם. כלומר, חשוב להכין מאכלים מסוגים שונים על מנת שכל אורח יוכל למצוא לעצמו את סוג המנה המתאימה לו. זה יוכל לכלול מנות מלוחות לצד מנות מתוקות על מנת שאכן אלו יקלעו לטעמם של כל הנוכחים האירוע, רעיון מעולה – הזמנת מגשי אירוח בטעמים מגוונים.

טיפ מספר 5 – מנות בריאות

כיום תפס הטרנד של אוכל בריא וכולם מחפשים אוכל שאינו מכיל שומנים מיותרים, פחמימות ריקות וקלוריות מיותרות. מסיבה זו חשוב שלא להזניח גם את תחום הבריאות ולדאוג גם למגשי אירוח שיכללו פירות חתוכים או לחילופין ירקות חתוכים עם מטבלים טעימים ועוד. אלו ישדרגו מאוד את הארוחה.

אז שימו לב לטיפים שלנו ותפיקו ארוחה מכובדת וטעימה במיוחד.