5 יתרונות של חופשה בקלאב הוטל טבריה

קלאב הוטל טבריה

אפשר להודות שהקורונה סיקלה תכנונים רבים באשר לחופשות השונות שתכננתן לעצמכם בעתיד הקרוב. אבל אם יש משהו שאנחנו בטוחים בו זה שאין כמו חופשה בארץ, ראו לדוגמה חופשה במלון קלאב הוטל טבריה. האפשרות להתנתק לכמה ימים מהמוכר והידוע, מהשגרה השוחקת, היא זו שהופכת חופשה בארץ לטובה יותר אך נופיה השונים של הארץ הם אלה שעושים את החופשה למדהימה. 

אם אנחנו כבר מדברים על נופיה הקסומים של הארץ היפה שלנו, למה לא להתרפק על הגולן? קבלו 5 יתרונות של חופשה בקלאב הוטל טבריה:

  • קרבה לאתרים תיירותיים

המלון ממוקם בצורה כזו שמספקת לכם נוף מרהיב של הרי הגולן אך גם מאפשרת לכם במספר דקות ספורות להגיע למחוזות עתיקים וללמוד קצת על ההיסטוריה המקומית.

  • מבדר, משעשע ומנעים זמן

בין הבריכות השונות אותן מספק המלון, תרצו לדעת שהוא מספק גם הפעלות לכל המשפחה, הפעלות לילדים במועדון הילדים וכן גם הופעות חיות של טובי האומנים בארץ. אם לא די בכך, המלון מספק גם מגרש ספורט בו תוכלו לשחק כדורגל ולעשות כושר. 

  • כל מה שצריך במקום אחד

למלון חנות 'כלבו' קטנה בה תוכלו לרכוש ולאחר מכן להכין במטבחון הקטן שקיים לכם בחדר. זהו יתרון משמעותי מאחר ומטבחון בחדר פותר לכם את בעיית הכנת האוכל במידה ואתם רעבים. 

  • איזו חופשה שבא לכם

סוויטת גן בה יוכלו לרוץ כל הילדים ולעשות בלאגן בשטח מוגדר? סוויטה עם מרפסת בשביל הקפה של הבוקר? אין בעיה! כל שאתם צריכים לעשות זה לבחור איזה חדר הכי מתאים לכם.

  • נגישות היא חלק בלתי נפרד

מלון קלאב הוטל טבריה מאמין שאין דבר כזה שאדם, באשר הוא, לא יוכל להנות מחופשה בטבריה. כך תוכלו למצוא שכל המלון נגיש ומוכן לכל אדם.

> למידע נוסף ומגוון המלצות בקרו באתר https://www.amorclub.co.il